Yarı İletken


Ultra saflıkta su elde edin ve enerji tasarrufu sağlayın.

Yarı iletken üreticilerine, doğru ekipman kullanılmadığında önemli miktarda iş gideri olan levha yüzeylerinden kirleri gidermek için büyük miktarlarda ultra saflıkta su gerekmektedir. Ultrafiltrasyon membranlarımız ve ters osmoz elemanlarımız, günümüzün son derece kompakt yarı iletken çiplerinin üretilmesinde ihtiyaç duyulan yüksek kaliteli, düşük maliyetli, güvenilir su üretimi için ideal bir kombinasyondur. Bu membranlar ayrıca, levha yıkama ve mekanik taşlama işlemlerinden kaynaklanan atıksuyun arıtılması ve geri dönüştürülmesi için de kullanılmaktadır.

Mühendislerimiz, yarı iletken üretim tesisiniz için su kullanımınızı önemli ölçüde azaltabilecek ve alt çizginizi geliştirebilecek bir su ve atıksu çözümü yapılandırabilmektedir.

Yüksek Saflıkta Su

Saf su üretim seçenekleri için bizi tercih edin.

Yarı iletken üretiminde güvenilir bir ultra saf su kaynağının korunması hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle KMS; koloidal silika, parçacıklar, toplam organik karbon, bakteri ve metal iyonları gibi kirletici maddeleri hızla yok eden membran sistemlerini müşterinin isteğine sunmaktadır.

Çevreye dost ve yıl boyu güvenilir, yüksek kaliteli su sağlayan uygun maliyetli bir çözüm uygulamanıza yardımcı olabilecek bilgili mühendislerimize ortak olun.

 

Atıksu Arıtma

DÜŞÜK Enerji membranları yarı iletken atığın üstesinden gelir.

KMS membran sistemleri, dünyanın çeşitli yerlerinde atıksu akımlarını arıtmak için kullanılmaktadır ve bu da onları nihai kullanım için güvenli hale getirmektedir. En iyi sonuç sağlayan PURON MBR’den, KONSOLIDATOR’umuza, TARGA II HF ultrafiltrasyon hollow fiber sistemimize kadar, herhangi bir zorluğu karşılamak için sektör lideri teknolojiye sahibiz.

Giderleri sadece malzeme maliyetlerini en aza indirerek değil, aynı zamanda atılması daha kolay olan ve bazı durumlarda tekrar kullanılabilen, atıksu üreterek de düşüren düşük enerjili membran çözümlerimizi keşfedin. Ardında daha az ayak izi bırakan, bakımı kolay seçenekler için bize ulaşın.