Şehir Temiz Suyu


Sahip olduğumuz ileri tekniği, güvenilir su arıtım çözümlerine dönüştürüyoruz.

KMS mühendisleri ucuz, son derece gelişmiş - çeşitli kaynak sularını güvenilir şekilde arıtan, dünya genelindeki belediyelere temiz, içilebilir su sunma olanağı veren - membran filtrasyon teknolojilerini geliştirmede başı çekmektedir. Değişen mevzuatla birlikte, Güvenilir İçme Suyu Hareketi’nin (SDWA) ve Dünya Sağlık Örgütü’nün su prensiplerini yerine getiriyoruz. Birleşik Devletlerde ve dünya genelinde yönetmelikler gelişirken biz de çözüm yollarını ortaya koyacağız.

 

Yerüstü Suyu

Dünya çapındaki belediyelere akıllı çözümler getiriyoruz.

Belediye suyu arıtım sistamlerimiz, mükemmellik ve güvenilirlik sunması bakımından bütün dünyada üne sahiptir. Bulanıklığı ve askıdaki katı maddeleri çeşitli ucuz ultrafiltrasyon ve ters osmoz çözümleri yoluyla - her çeşit yerüstü sularını güvenli bir şekilde kullanılabilir bir duruma getirerek- gidermekteyiz. Bu teknoloji fırsatından yararlanarak her gün insanlara milyonlarca galon temiz su sağlama imkanına kavuşun

 

Kuyu Suyu

Kapsamlı sistemlerimiz kuyu suyu arıtımı için güvenilir çözüm sunar.

KMS tasarımlı UF ve RO sistemleri; su ihtiyacını ülkenin iç kesimlerinde bulunan yer altı su tabakalarından karşılayan şehirlerden, denizsuyu intrüzyonuna maruz kalan kıyı topluluklarına kadar günlük milyonlarca galon temiz su sağlamaktadır. Su kaynağına ve tuzluluk derecesine bakılmaksızın ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli membran çözümleri sunabilmekteyiz.

Ters Osmoz ön işlemi için son model PURON MP hollow fiber su sistemimiz ve yumuşatma ve desalinasyon uygulamaları için ters osmoz (RO) ürün portföyümüz hakkında bilgi edininiz.

 

Deniz Suyu Desalinasyonu

Yaklaşık yarım  yüzyıldan beri desalinasyon sistemlerinin lider tedarikçisiyiz.

KMS, daha az enerji kullanan ve her zamankinden daha az çevresel ayak izi bırakan yüksek performanslı membran çözümleri ile desalinasyon teknolojisinde yeni standartlar belirliyor. Membranlarımız, dünya genelinde deniz kenarlarında ikamet eden topluluklara içme suyu temin etmektedir. Sadece günlük ihtiyaçların karşılanmasında değil aynı zamanda düşük yağış ve kuraklık dönemlerine karşı koruyucudur.

Ultrafiltasyonu takiben ters osmozun deniz suyunun dünya genelinde arıtılmasında kullanılması standart hale geldi. Kullanıma hazır özel sistemlerimiz - gelişen endüstrilere – tek ikmal kaynağı, desalinasyon işlem masraflarının düşürülmesi ve su kıtlığı yaşanan bölgelerdeki insanlar için bu yaşamsal öneme sahip teknolojiden daha kolay istifade etme olanaklarını sağlıyor.

 

Yeraltı Suyu

Düşük enerjili su yumuşatma sistemleri

Benzersiz su yumuşatma sistemlerimiz çevre altyapısını olumsuz etkileyen veya yerel endüstrilerin çalışmasını engelleyen işlenmemiş yeraltı suyunun önüne geçmeye yardımcı olur. Minimum kurulum ayak izi ile proseste yüksek kaliteli su ve daha az enerji kullanımı sağlamaktayız.