Kimyasal


Maliyetleri düşürürken daha yüksek kimyasal su uygunluğu standartlarını karşılayın.

Kimya endüstrisi; genel işletme maliyetlerini düşük tutarken, sıkı boşaltım sınırlamalarını karşılamada zorluklarla sürekli karşı karşıyadır. Tesisten tesise atık değişimi, güvenilir kimyasal su arıtım ve yeniden kullanım stratejilerinin uygulanmasının zorluğuna katkıda bulunur.

Dünya çapında onlarca yıllık tecrübemiz ve müşterilerimizle, bu arıtım ve işleme sorunlarına her zaman yeni ve daha iyi çözümler geliştiriyoruz. PURON MBR modüllerimizden TARGA II endüstriyel su arıtma sistemlerimize kadar, su gereksinimlerinizi yönetmenize ve su ayak izinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Atıksu Arıtma

Doğru teknoloji kombinasyonu ve filtrasyon uzmanlığı ile atıksu arıtımı maliyetlerini azaltın.

Kimya endüstrisi, genel işletme maliyetlerini düşük tutarken, sıkı boşaltım sınırlamalarını karşılamada zorluklarla sürekli karşı karşıyadır. Tesisten tesise kimyasal atık akımlarının değişimi, sadece sağlıklı su arıtımı ve yeniden kullanım stratejilerinin uygulanmasına katkıda bulunur.

Onlarca yıllık tecrübemiz ve dünya çapındaki müşterilerimizle, her zaman bu sorunlara yeni ve daha iyi çözümler geliştiriyoruz. PURON MBR modüllerimizden, TARGA II endüstriyel sistemlerimize, KONSOLIDATOR tübüler sistemimize kadar; su gereksinimlerinizi yönetmenize ve süreçte ayak izinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Su Yeniden Kullanımı

Kimyasal endüstrinin çevresel ayak izini azaltmaya yardımcı oluyoruz.

Dünya çapındaki kimya endüstrileri, su tüketimini azaltmayı ve atık suların geri dönüşümünü en aza indirgemek için etkili bir araç olarak geri dönüştürmeyi amaçlamaktadır. İşi son derece iyi bir hale getiren bir dizi temiz çözüm sunuyoruz.

İster bir su altı MBR çözümü, ister yüksek katı maddeler için tasarlanmış tübüler bir sistem, ister üçüncül ultrafiltrasyon membranı olsun; KMS ihtiyaçlarınızı gidermek ve paradan tasarruf etmek için uzmanlığa sahiptir.