Kağıt ve Kağıt Hamuru


Atıksu arıtımı ve suyun yeniden kullanılması ile kağıt üretiminin çevresel etkilerinin en aza indirgenmesine yardımcı oluyoruz.

Kağıt imalathaneleri; nişasta, kil, ahşap lifleri ve selüloz içeren atıksu üretmektedir.

Membran atıksu arıtımı ve su geri kazanım sistemleri portföyümüzün bu zorlukları nasıl karşılayabileceğini, genel verimliliği ve üretimi gerçekten artıracak daha temiz çözümlerle keşfedin.

Atıksu Arıtma

Yüksek verimli atıksu arıtımı ile maliyetleri düşürün.

Kağıt hamuru ve kağıt atıksularını, kullanılır duruma getirmek zor olabilmektedir. KMS membran sistemleri, bu zorlukların üstesinden gelmek için özel olarak tasarlanmıştır. Tübüler, hollow fiber ve MBR çözümlerimiz, tüm dünyadaki üreticilere düşük maliyet ve enerji tüketimiyle katı boşaltım gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı oluyor.

PURON MBR çözümlerinden, TARGA II hollow fiber sisteme, yüksek katı madde tübüler KONSOLIDATOR’e kadar, deneyimli mühendislerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işinizin verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için size bir atıksu çözümü portföyü sunabilmektedir.

 

Su Yeniden Kullanımı

Kağıt fabrikası atıklarının azaltılması her zamankinden daha kolay.

Dünyanın dört bir yanındaki kağıt hamuru ve kağıt fabrikaları su tüketimini azaltma ve atık suları geri kazanmayı; işlem maliyetlerini en aza indirmenin ve su ayak izlerini azaltmanın etkili bir yolu olarak görmenin yollarını arıyor. Mevcut ve gelişen teknolojiler ile her zamankinden daha kolay bir hale geliyor.

Kaynaklarda tasarruf edebilecek çeşitli ileri teknoloji seçenekleri sunuyoruz. İhtiyacınız ister su altı MBR çözümü olsun ister yüksek katı maddeler için uygun tübüler sistem veya üçüncül filtrasyon membranı olsun, KMS ideal bir çözüm sağlamak için deneyime, insanlara ve önde gelen teknolojiye sahiptir.