Enerji


Elektrik santralleri, kazan arıza süresini azaltmak için ultra saf suyumuza güveniyor.

KMS, dünya genelindeki santrallerde yüksek saflıkta su üretmek için sistemler geliştirdi. Özel amaçla geliştirilen bu sistemler; büyüme kabiliyeti sınırlı olan santraller için daha az ayak izi, minimum operatör dikkati gerektiren son derece otomatize edilmiş işlemler, atık ve imha ücretlerinin azaltılması ve pahalı kimyasalların satın alınması, depolanması ve kullanılması için daha az gereksinim gibi önemli avantajlar sağlamaktadır. Sözün özü, daha temiz ve daha verimli bir çalışma sağlar.

Buhar Kazanı Besleme Suyu

Daha düşük maliyetlerle yüksek saflıkta su elde edebilirsiniz.

Askıdaki kirleticilerin, örneğin koloidal silis veya çökelmiş metallerin kimyasal veya medya filtreleme veya iyon değişimi yoluyla tamamlanmamış olarak çıkarılması tehlikeli bir ihtimaldir. Verimsiz operasyonlardan, santral ekipmanının erken bozulmasına kadar iş akışındaki aksamalar çok pahalıdır.

TARGA II HF ultrafiltrasyon sistemleri ve RO (Ters Osmoz) elemanları şeklindeki hassas teknoloji ile kazan besleme suyu iyileştirme çağrısına cevap verdik. Kazan tamamlama suyunun arıtılması için en gelişmiş çözümdür ve uzun vadede masrafları düşürür. Mühendislerimizin, avantajları açıklayıp, operasyonunuz için doğru çözümü sunmalarına izin verin.